Pep i Kompany popili pivo na rastanku!

Premier League 19. svi 201912:41 > 12:44
sportklub

Kapetan Manchester Cityja belgijski nogometaš Vincent Kompany je u nedjelju objavio kako odlazi iz kluba u kojem je proveo zadnjih 11 sezona. Očito su Pep Guardiola i njegov kapetan popili najvaljeno pivo i dogovorili rastanak.

“Koliko god teško bilo, došlo je vrijeme da odem. I kakva je sezona iza mene!”, izjavio je branič koji je ove sezone osvojio trostruku krunu s Manchester Cityjem – dva kupa i prvenstvo. City je jučer uvjerljivo sa 6-0 svladao Watford u finalu FA kupa.

Sada 33-godišnji Kompany je došao u City 2008. iz Hamburga. Odigrao je 360 utakmica za klub s kojim je četiri puta osvajao naslov prvaka Engleske.

Karijeru će nastaviti u redovima Anderlechta.