Herrera i službeno napušta "Old Trafford"

Premier League 11. svi 201913:10 > 13:18
Catherine Ivill, Getty Images Sport

Ander Herrera je u Manchester United stigao 2014. godine, a nakon pet godina i 189 utakmica u dresu Crvenih vragova, na kraju ove sezone će napustiti Old Trafford.

Već neko vrijeme se nagađalo o budućnosti 29-godišnjeg španjolskog veznjaka.

Sada je jasno da Španjolac neće sljedeće sezone nositi dres Manchester Uniteda i to nakon što su Crveni vragovi na službenom Twitter profilu objavili njegovu oproštajnu poruku.

“Crvena je boja u mom srcu. Znao sam to od prvog puta kada sam igrao ovdje i od trenutka kada sam je počeo nositi… Klub sa tisućama navijača koji poštuju i sjećaju se svakog igrača koji je davao sve od sebe. Osjećao sam se posebnim kada bih čuo kako uzvikuju moje ime. Bio sam ponosan kada su navijači odlučili da sam dijelom nevjerovatne povijesti ovog kluba. Svaki put kada sam predstavljao United, svaku utakmicu, u pobjedama i porazima, čak i kada nisam mogao pomoći na terenu razumio sam što predstavlja ovaj klub”, istakao je Herrera i dodao:

“Sjećat ću se svake od skoro 100 utakmica koje sam odigrao u ovom dresu jer je bila istinska čas igrati za najveći klub u Engleskoj. Hvala za pet nevjerovatnih godina”.

Ander Herrera će tako kao slobodan igrač napustiti Old Trafford na kraju sezone, te će vjerojatno potpisati za PSG.