Poch: Ako se ništa u klubu ne promijeni, neću ostati!

Premier League 11. svi 20191:08 > 1:08
Julian Finney/Getty Images

Menadžer Totenhema Maurisio Poketino istaknuo je da ne bi imalo smisla da ostane ukoliko se ništa ne promjeni u načinu na koji klub posluje.

Finalist ovogodišnjeg izdanja Lige prvaka nije doveo nijednog igrača od 31. siječnja 2018. godine, pošto su sva sredstva korištena za izgradnju novog stadiona.

Povezano

Pochettino je otkrio da namjerava razgovarati sa prvim čovjekom Spusa Danielom Levyem.

„Ne planiram početi novo poglavlje bez plana, bez jasne ideje“, otvoreno je poručio Argentinac.

Pochettinov ugovor vrijedi još četiri sezone, ali je on još u srijedu nagovijestio da bi posao u Londonu mogao završiti ukoliko Tottenham osvoji Ligu prvaka.

„Znam vrlo dobro kako stvari funkcioniraju u ovom poslu. Jasno mi je i da mi treba da radimo na drugačiji način, što ne znači nužno da trebamo trošiti više ili manje novca. Ali ako očekujemo da svake sezone igramo finale Lige prvaka, onda moramo imati plan. I on mora biti drugačiji od onog kojim smo se vodili posljednjih pet godina“, ponovio je Pochettino i dodao:

„Naivno je misliti da ćemo na ovaj način svaku sezonu završavati među najbolja četiri tima u Premier ligi. Ako se od nas očekuje da radimo isto što i Liverpool, City, United i Chelsea, onda moramo imati iste mogućnosti. Ako ne promijenimo nešto, a ja ostanem, onda sam glup“.

Spursi su trenutno četvrti na tablici u Premier ligi, a u posljednjem kolu igraju protiv Evertona.