VIDEO: Spektakularan pogodak Kompanya vrijedan titule

Premier League 6. svi 201923:21 > 23:30
sportklub

Momčad Pepa Guardiole došla je na mali korak do titule nakon što su pobijedili Leicester na svom terenu s minimalnih 1:0.

Alex Livesey/Getty Images

Junak Manchester Citya je 33-godišnji Belgijac Vincent Kompany koji je postigao svoj najljepši i daleko najvažniji pogodak u karijeri za vjerojatnu obranu titule svoje momčadi.

Povezano

Napomenimo da je iskusnom Belgijcu ovo prvi gol u Premier ligi izvan 16 metara. Kakvo vrijeme za postići svoj najlljepši pogodak u karijeri. Čovjek koji se cijelu sezonu bori sa ozljedama, čovjek koji je u 34. godini već nekoliko puta otpisan. Međutim on je postigao gol koji će Cityu vrlo vjerojatno donijeti naslov prvaka.

Jedini igrač koji je došao u redove “Građana” prije nego što su šeici preuzeli klub je napravio ono što nije njegov posao. Potegnuo je fantastično sa skoro 30 metara i zaista neobranjivo posremio loptu u gornji lijevi ugao Schmeichela.

Ako ste slučajno propustili u našem izravnom prijenosu vidjeti ljepoticu od pogotka, evo ga sada samo za vas…