05.05.2019 | 16.43 > 16:56

Drugoligaš srušio snove Uniteda o Ligi prvaka!

Snovi Manchester Uniteda o Ligi prvaka srušeni su kod budućeg drugoligaša Huddersfielda.

Manchester United sljedeće sezone neće igrati u Ligi prvaka. Jasno je to kolo prije kraja Premier lige nakon što su odigrali 1:1 kod otpisanog Huddersfielda.

Vragovi su poveli već u 8. minuti preko McTominaya, da bi domaćin izjednačio preko Mbenze. Do kraja je prililka bilo na obje strane, no rezultat se nije mijenjao.

I dok je United napravio korak unazad, korak naprijed napravio je Chelsea koji je s 3:0 pobijedio Watford.

Plavci su tri boda osigurali u nastavku utakmice. Goste su slomili u razmaku od tri minute golovima Loftus-Cheeka i Luiza, da bi konačnih 3:0 postavio Higuain.

Mateo Kovačić odigrao je 90 minuta za domaćine.