Kako je moguće da Hazard nije u idealnoj momčadi?

Premier League 25. tra 201920:36 > 20:44
Alex Livesey/Getty Images

Nogometni klub Chelsea objavio je na svojim službenim stranicama priopćenje u kojem se žali na izbor Udruženja profesionalnih nogometaša engleskog prvenstva (PFA).

PFA je u idealnih 11 Premier lige izabrao čak desetoricu igrača Manchester Cityja i Liverpoola kao dva vodeća kluba lige, uz Paula Pogbu kao jedinog igrača drugog kluba.

Takav izbor mnoge je naljutio, a posebno je to iznenađujuće ako uzmemo u obzir da je Hazard stalno u užem izboru za najboljeg nogometaša na Otoku.

Eden Hazard bio je na skraćenoj listi kandidata za igrača godine u Premiershipu, ali ga na kraju nije bilo u idealnoj momčadi. Naša desetka uživa u fantastičnoj sezoni, gdje je svojim potezima privukao ogromnu pažnju i njegov izostanak iz konačnog izbora mnoge je razočarao i izazvao sumnju. Njegova statistika u ovoj sezoni nije mu mogla oduzeti to pravo jer uživa u najboljoj sezoni dosadašnje karijere po broju golova i asistencija kombinirano“, stoji u objavi Chelsea.

Dotaknuli su se i izbora Paula Pogbe u najboljih jedanaest.

Izbor Paula Pogbe izuzetno je čudan budući da je jedini igrač iz preostalih klubova“, zaključuje se u priopćenju.