Pep: Nije više tako zastrašujuće otići na Old Trafford

Premier League 23. tra 201915:57 > 15:59
Clive Brunskill/Getty Images

Trener Manchester Cityja Pep Guardiola najavio je gradski derbi s Manchester Unitedom u kojem njegova momčad nema pravo na kiks.

Manchester City nema pravo na krivi korak žele li obraniti naslov prvaka u Premier ligi. Pred njima je u srijedu od 21 sat gradski derbi protiv Manchester Uniteda na Old Traffordu.

Povezano

– Važno je da ke klub dobro struktuiran kao ovdje, ali neću komentirati što se događa u Unitedu. Ovaj klub (City, op.a) u posljednjem desetljeću je puno rastao, pa više nije tako zastrašujuće otići na Old Trafford, no moramo igrati na najbolji način da bismo pobijedili – najavio je utakmicu trener građana Pep Guardiola.

Komentirao je Španjolac i trenera vragova Ole Gunnara Solskjaera, koji je nakon sjajnog početka, izgubio posljednjih šest od osam utakmica.

– Blizu sam Solskjaeru i savršeno razumijem njegov status. Sami smo, osjećamo se sami, to se događa svim trenerima širom svijeta. To je stvarnost i moramo je prihvatiti. Ako ne, ostanite kod kuće. Podržavam ga.