Ekskluzivno: Lovren ima poruku za gledatelje SK-a

Premier League 23. tra 201913:32 > 13:37
sportklub

Dejan Lovren stao je pred mikrofon Sportkluba gdje se osvrnuo na završnicu sezone s Liverpoolom.

Dejan Lovren danas je boravio u Zagrebu gdje je u društvu predsjednika Uprave Sberbank d.d. Csabe Soosa potpisao ugovor sa Sberbank d.d., čiji je postao novi ambasador za Hrvatsku.

Nakon potpisivanja tog ugovora, branič Liverpoola stao je pred kameru Sportkluba.

– Dobivam poruke za ulaznice, to je problem, ne baš i podrške. Klub ima jako puno navijača po cijelom svijetu i drago mi je zbog toga – rekao je Lovren koji se osvrnuo i na završnicu sezone Premier ligu koji redsi dočekuje s dva boda prednosti u odnosu na Manchester City koji ima utakmicu više.

– Svi s nestrpljenjem čekaju ovih nekoliko utakmica tako da se nadam da ćemo završiti kako i svi očekujemo. Bit će dosta teško, nama je svaka utakmica finalna, ali mislim da navijači mogu biti jako ponosni kako smo to sve odradili. Mislim da smo u svakom trenutku pokazali da smo jedna od najboljih momčadi u europskom nogometu.

Za kraj je Lovren imao poruku za gledatelje Sportkluba.

– Ne šaljite upite za ulaznice, šaljite podršku. Sve ostalo je na nama.