VIDEO: Trener Evertona progovorio o Nikoli Vlašiću

Premier League 21. tra 201918:52 > 18:57
sportklub

Trener Evertona Marco Silva ekskluzivno je za Sportklub progovorio o važnosti pobjede nad Manchester Unitedom, a također je objasnio i kakvi su planovi kluba vezani za Nikolu Vlašića, koji je kao igrač Evertona na posudbi u moskovskom CSKA

Epsilon/Getty Images

Nikola Vlašić ove sezone igra sjajno u dresu moskovskog CSKA gdje je stigao početkom sezone kao posuđeni igrač Evertona. Nakon pobjede Toffeesa protiv Manchester Uniteda, trener domaćeg sastava Marco Silva ekskluzivno je za Sportklub govorio i o budućnosti hrvatskog reprezentativca u klubu s Goodisona.

Kada smo razgovarali došli smo do jasnog zaključka. Želimo da igra što više i pokaže svoje kvalitete, pratimo njegove utakmice, kada dođe za to vrijeme donijet ćemo odluku. Sretni smo što igra svaku utakmicu jer to očekujemo, svi smo to priželjkivali.

Čitav razgovor s portugalskim stručnjakom pogledajte u video prilogu.