PL: Nova pobjeda Fulhama, West Ham ispustio pobjedu

Premier League 20. tra 201917:50 > 18:00
Clive Rose/Getty Images

U popodnevnim utakmica subotnjeg programa 35. kola Premier lige Fulham je golom Aleksandra Mitrovića savladao Bornemouth, Brighton je došao do važnog boda u Wolverhamptonu. Neriješeno je bilo u Londonu, a pobjedu je ostvario i Watford.

Fulham je ostvario šestu pobjedu u sezoni, budući da su na Vitality stadionu minimalnim rezultatom pobijedili Bournemotuh. Junak londonskog kluba bio je srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović koji je u 53. minuti bio precizan s bijele točke.

Nogometaši Watforda potvrdili su da se nalaze u dobroj fomi, nakon što su slavili protiv Huddersfielda u gostima rezultatom 2:1. Stršljenovi su poveli već u petoj minuti kada se u strijelce upisao Gerard Deulofeu. Isti igrač je duplirao prednost gostiju u 80. da bi u posljednjim trenucima susreta Ahearne-Grant postavio konačan rezultat.