Liverpool ne prodaje Lovrena! Klub predstavio novi dres

Premier League 18. tra 201912:16 > 12:20
(Photo by Clive Brunskill/Getty Images)

Novinar Ian Doyle koji prati Liverpool tvrdi da klub nema namjeru prodati Dejana Lovrena, iako ove sezone ima velikih problema s ozljedama

Dejan Lovren ove sezone odigrao je samo 1,088 minuta u 16 utakmica za Liverpool. Potpuna je to suprotnost od sezone ranije kada je bio jedna od najvažnijih karika momčadi Jürgena Kloppa u 43 odigrane utakmice.

Bio je hrvatski branič u planovima njemačkog trenera za uzvrat u Portu, no u utorak se razbolio.

– Imao je tešku noć, liječnik je rekao da nema šanse da putuje – objasnio je njemački trener.

Tako je Klopp po tko zna koji put ove sezone ostao bez Lovrena.

– Da, nije to Lovrenova greška. To se može dogoditi svakome. Ali brine da se njemu to događa prečesto. Kao i da igrača treba brinuti što se događa kada njega nema – piše Ian Doyle, novinar koji prati Liverpool, pa dodaje:

– Klopp bez dvojbe vidi Joea Gomeza kao dugogodišnjeg partnera Van Dijku, iako nema sumnje da jako cijeni i Lovrena. Liverpool nema namjeru prodati, iako postoje glasine da postoji interes za njega iz Italije.

Tako bi Lovrena i sljedeće godine trebali gledati u dresu redsa. Baš su danas na Anfieldu predstavili taj dres za koji je inspiracija bio legendarni Bob Paisley.

– Nadamo se da će taj dizajn donijeti uspjeh klubu kakav je smo imali dok je Paisley bio trener – rekao je generalni trener New Balance Footballa Kenny McCalluma.

Predstavljanje novih dresova otkrilo je i da će od sljedeće sezone Alisson Becker broj 13 zamijeniti jedinicom.