15.04.2019 | 22.41

"Topnici" pobijedili "Žutu vojsku" za velika tri boda

U 34. kolu engleske Premier lige Arsenal je slavio u gostima kod Watforda rezultatom 0:1.

Arsenal, Pjer Emerik Obamejang

Julian Finney, Getty Images Sport

Utakmica je riješena već u uvodnim minutama susreta, kada su nogometaši Arsenala došli u vodstvo golom Pierrea-Emericka Aubameyanga u 10. minuti nakon greške vratara domaćih. Samo minutu poslije novi šok za domaćine, zbog udaranja protivničkog igrača isključen je Deeney.

U nastavku su "Topnici" kontrolirali igru, a imali su i nekoliko velikih prilika koje nisu realizirali. Prije svih dobre prilike imali su Henrikh Mkhitaryan i ponovno Aubameyang, ali nisu bili precizni.

Ipak, Watford je mogao i šokirati goste da su realizirali dvije dobre šanse. Prvo je u 32. minuti Capoue dobro pucao iz slobodnog udarca, ali sjajno je reagirao Leno. Nakon toga treba izdvojiti i dobar volej Adama Masine, koji je zatresao gredu.

Na kraju Arsenal je došao do velike pobjede koja ih je vratila na četvrto mjesto (66 bodova).