15.04.2019 | 10.41 > 10:44

Liverpool FC

U 83. minuti utakmice protiv Chelseaja poskliznuo se branič Liverpoola Andy Robertson kao zadnji čovjek obrane. Za razliku od 2014., redsi ovog puta nisu kažnjeni.

Oh, ne opet - pomislili su navijači Liverpoola u 83. minuti utakmice protiv Chelseaja kada se kao zadnji čovjek obrane poskliznuo Andy Robertson.

Njemu je loptu uzeo Gonzalo Higuain, no akciju je ubrzo upropastio Eden Hazard.

Nije se tako ponovila scena iz 2014. kada se poskliznuo Steven Gerrard, što je znao kazniti Demba Ba koji je golom odveo Chelsea prema pobjedi koja je značila kraj snova Liverpoola o naslovu te sezone.

Taj trenutak nakon što se jučer poskliznuo Robertson prepoznao je i trener Liverpoola Jürgen Klopp koji je odmah zatražio reakciju navijača, koju je i dobio.

- Napokon može zatvoriti knjigu poskliznuća. Robbo se poskliznuo i ništa se nije dogodilo - progovorio je Klopp o toj situaciji.