VIDEO: Ispali iz lige, a danas sve dirnuli OVIM potezom

Premier League 6. tra 201918:28 > 18:33
sportklub

Huddersfield je već ranije ispao iz lige, a danas su ispunili želju sedmogodišnjoj djevojčici koja je preboljela tešku bolest.

Za vrijeme Svjetskog prvenstva 2018. sedmogodišnja djevojčica Bella iz Dallasa sasvim slučajno je postala navijač Huddersfield Towna.

Zašto? Jer veznjak engleskog prvoligaša Aaron Mooy ‘izgleda kao ona’.

Bella je u to vrijeme imala tumor na mozgu te je izgubila kosu. To ju nije spriječilo da s ocem prati Svjetsko prvenstvo i nastupe Mooya za Australiju.

– Bila je uzbuđena što vidi igrača koji izgleda kao ona – pričala je Bellina majka Lauren.

Kada su iz Huddersfielda primjetili njezinu fotografiju na društvenim mrežama odlučili su Bellu i njezinu obitelj pozvati da Mooya uživo gleda svog idola na utakmici Premier lige.

Tu želju su joj ispunili danas kada je Bella bila njihov poseban gost na utakmici protiv Leicestera.

Ova sedmogodišnja djevojčića pobijedila je u tešku bolest a danas je u plavom bijelom dresu i plavoj suknji držeći za ruku svog idola izašla na teren na početku utakmice.

Huddersfield je možda ispao iz lige, ali ovim potezom su pokazali da sport nudi toliko lijepih priča na tako puno načina.