VIDEO Maddison opet iz slobodnjaka: Izjednačio Coutinha

Premier League 6. tra 201917:53 > 17:56
Matthew Lewis/Getty Images

Današnji program 33. kola Premier lige ponudio je samo tri utakmice, a puni plijen uzeli su gosti.

Burnley je kao gost s 3:1 pobijedio Bournemouth, iako su domaćini poveli već u 4. minuti autogolom Barnesa. Gosti su okrenuli u 139 sekundi preko Wooda i Westwooda, da bi konačnih 3:1 postavio Barnes u 56. minuti.

Leicester je 4:1 slavio kod Huddersfielda. Tielemans je u 24. zabio za 1:0, da bi Vardy u 48. udvostručio vodstvo. U 52. minuti Huddersfield je napokon dobio prvi penal u ovoj sezoni i prvi nakon veljače 2018., a siguran realizator bio je bio Mooy.

Pitanje pobjednika riješio je Maddison u 79. minuti golom iz slobodnjaka, trećim ove sezone, te je postao prvi koji je to uspio od Philippea Coutinha i sezone 2016./17.

Crystal Palace je golom Milivojevića u 81. minuti iz penala pobijedio 1:0 kod Newcastlea.