Fulham drugoligaš, United pao autogolom

Premier League 2. tra 201922:29 > 22:38
Michael Regan/Getty Images

Wolvesi su opet zagorčali Manchester Unitedu, nakon što su ih ranije izbacili iz FA kupa, danas su im 'zagorčali život' u borbi za Ligu prvaka

Nakon Huddersfielda, sljedeće sezone u Premier ligi nećemo gledati ni Fulham. Oni su danas izgubili kod Watforda 4:1 te tako izgubili sve šanse da ostanu u društvu najboljih.

Doucoure je u 23. minuti zabio za domaćine, da bi gosti deset minuta kasnije izjednačili preko Babela. Uvjerljivu pobjedu Watford je potvrdio u nastavku golovima Hughesa, Deeneya i Kika.

Wolvesi su, nakon što su već ranije izbacili Manchester United iz FA kupa, danas vragovima zagorčali u njihovoj borbi za Ligu prvaka pobjedom 2:1.

Za United je dobro počelo jer su poveli preko McTominaya u 13. minuti, no već u 25. je 1:1 kada pogađa Jota. U 57. minuti Young dobiva drugi žuti karton, a igrača više domaćin je iskoristio u 77. minuti kada u jednoj gužvi loptu u vlastitu mrežu posprema Smalling.