Pogba: Real Madrid je san, a Zidane je sjajan

Premier League 20. ožu 201918:09 > 18:47
Getty Images/Catherine Ivill

Vezni nogometaš Manchester Uniteda Paul Pogba ponovo je potaknuo glasine o odlasku iz tog kluba, opisavši Real Madrid kao „san“.

Još početkom sezone bilo je govora o Pogbinom odlasku iz kluba, zbog lošeg odnosa s tadašnjim menadžerom Joseom Mourinhom.

Aktualni svjetski prvak bio je potpuno limitiran pod vodstvom 56-godišnjeg Portugalca, da bi dolaskom Olea Gunnara Solskjaera ponovno postao jedan od nositelja igre.

Ipak, čini se kako postoji mogučnost, odnosno želja, za promjenom sredine.

Oduvijek sam govorio da je Real Madrid san svakog igrača, posebno sada kada je sjajni Zidane ponovno trener. To je jedan od najvećih klubova na svijetu. Real je san svakoga tko voli nogomet“, istaknuo je Pogba i dodao:

Za sada sam u Manchesteru, ali ne znamo što nosi budućnost. U Manchesteru sam i sretan sam tu gdje jesam“.