Juve i Real u borbi za igrača od 250 milijuna eura

Premier League 19. ožu 201914:48 > 14:57
Clive Rose/Getty Images

Real Madrid već neko vrijeme spominje se kao moguća nova destinacija za Christiana Eriksena, a igru se sad uključio Juventus.

Iako se u Tottenhamu nadaju da će nagovoriti Christiana Eriksena (27) da produži ugovor, šanse za takav ishod vrlo su male.

Eriksenu ugovor sa Spursima ističe u ljeto sljedeće godine, kada može otići iz kluba bez odštete. To znači da će ovog ljeta Tottenham morati prodati danskog veznjaka.

Do sada je Real Madrid bio na vrhu liste klubova u kojima bi Eriksen mogao nastaviti karijeru. Prije tri mjeseca britanski mediji su objavili da je predsjednik Tottenhama Daniel Levy izaslanicima Reala navodno poručio da spreme 250 milijuna eura ako žele Eriksena.

No, sada je u igru ušao i talijanski Juventus, koji također ima dovoljno financijske moći da se upusti u borbu s Realom.