16.03.2019 | 22.46 > 22:49

Manchester United

Jimenez i Jota u razmaku od sedam minuta slomili su United, čiji je poraz u završnici ublažio Rashford.

Manchester Unitedu samo Liga prvaka ostaje kao šansa za trofej ove sezone. Naime, u četvrtfinalu FA kupa danas su ispali na Molineuxu od Wolvesa porazom 1:2.

Domaćini su vragove slomili u razmaku od sedam minuta, golovima Jimeneza u 70. i Jote u 76. minuti. United je tek u završnici preko Rashforda ublažio poraz.

Bila je to 100. međusobna utakmica ova dva kluba, nakon koje je moglo početi veliko slavlje domaćina.

Već ranije polufinale su osigurali Watford i Manchester United, a posljednjeg putnika saznat ćemo u nedjelju nakon dvoboja Milwalla i Brightona.