Scholes nakon samo mjesec dana podnio ostavku u Oldhamu

Premier League 14. ožu 201918:35 > 18:37
Ian Walton, Getty Images Sport

Paul Scholes podnio je ostavku na mjesto trenera Oldhama samo četiri tjedna nakon što je preuzeo klub.

Kako u četvrtak prenose engleski mediji, Paul Scholes više nije trener Oldham Athletica. Scholes je na klupi Oldhama proveo samo četiri tjedna i sedam utakmica na kojima je vodio svoj klub iz detinjstva.

– S velikim žaljenjem vas obavještavam da sam odlučio napustiti klub. Nadao sam se da ću u klubu za koji navijam cijelog života ostati bar 18 mjeseci na koliko smo imali ugovor. Navijači, igrači i moja obitelj i prijatelji znaju koliko sam bio uzbuđen kada sam preuzeo ovu ulogu u Oldhamu”, poručio je Scholes u priopćenju.

– U ovo kratko vrijeme postalo je jasno da neću moći voditi momčad onako kako mislim da treba i kako mi je bilo obećano kada sam dolazio. Želim igračima, stručnom stožeru i navijačima sve najbolje u nastavku sezone. Ja ću nastaviti pratiti momčad i navijati – dodaje u priopćenju.

Oldham je trenutno 14. na tablici Ligue Two.