Sveci golčinom srušili Spurse i pokvarili jubilej Kanea

Catherine Ivill/Getty Images

Nije Kane bio jedini jubilarac danas, već i Vardy, a većem preokretu od onog u Southamptonu svjedočili smo u Newcastleu.

Nastavlja se kriza Tottenhama u Premier ligi. I četvrto kolo u nizu su bez pobjede, ovog puta nakon preokreta ih je s 2:1 pobijedio Southampton.

Poveli su Spursi preko Kanea u 26. minuti koji je tako stigao do 200. gola u karijeri, no u nastavku Valery u 76., pa Ward-Prowse sjajnim golom iz slobodnjaka u 81. minuti donose pobjede.

Jubilej smo vidjeli i u Leicesteru, gdje je do 100. gola za lisice stigao Jamie Vardy. Dogodilo se to u 78. kada je pogodio za 2:1 protiv Fulhama. U 86. je Vardy zabio još jedan gol za potvrdu pobjedu 3:1. Prethodno je Tielemans u 21. zabio za 1:0, da bi Ayite u 51. pogodio za 1:1.

Everton je imao 2:0 kod Newcastlea golovima Calvert-Lewina i Richarlisona, no uz dva gola Pereza i jedan Ronda svrake okreću u nastavku.

Cardiff je kod kuće s 2:0 pobijedio West Ham, a istim je rezultatom kao gost Bournemouth slavio kod Huddersfielda.