Manchester United poslao rekordnu ponudu za Dybalu!

Getty Images/Emilio Andreoli

Manchester United je poslije višemjesečnog praćenja odlučio poslati ponudu Juventusu za Paula Dybalu vrijednu 140 milijuna eura!

Argentinski nogometaš je na meti više klubova, ali su “Crveni vragovi”  za sada najozbiljnije zaiteresirani. Juventus je rekao da ga neće pustiti ispod 140 milijuna eura, što je iznos koji je engleski klub spreman izdvojiti.

Ipak, talijanski mediji spominju da se United želi riješiti Romelu Lukakua i da bi čelnici kluba pokušali dati belgijskog napadača plus određenu svotu novaca ako bi Juventus na to pristao.

Za belgijskog nogometaša se raspitivao Inter, koji već duže vrijeme želi dovesti ozbiljnog napadača, ali klubu iz Milana je trenutno primarni cilj da riješi situaciju sa svojim aktualnim napadačem Maurom Icardijem, koji je već duže vrijeme u konfliktu sa upravom i trenerom.