Premier League 3. ožu 201917:03 > 17:13
(Photo by Clive Rose/Getty Images)

Nervozna završnica na Craven Cottageu ipak je otišla na stranu momčadi Maurizija Sarrija koja je osigurala sva tri boda pobjedom 2:1.

Svi golovi pali su u prvom poluvremenu, a Gonzalo Higuain zabio je nakon asistencije Azpilicuete. Chelsea je držao vodstvo sedam minuta sve do izjednačenja Caluma Chambersa, da bi u 31. minuti Jorginho postavio konačan rezultat.

Fulham je imao kvalitetnije prilike u posljednjoj trećini utakmice, Kepa Arrizabalaga kojem je Sarri oprostio sve grijehe, briljantno je branio, da bi Sessegnonu sudac ponišio gol u 93. minuti nakon zaleđa, iako su već i navijači Fulhama u tim trenucima slavili izjednačenje. Mateo Kovačić igrao je od 68. minute kada je zamijenio Jorginha.

Chelsea je na šestoj poziciji s 56 bodova, dok je Fulham sve bliži ekspresnom povratku u drugu ligu, pretposljednji su s tek 17 bodova, čak deset manje od 17. pozicije koja osigurava opstanak u Premiershipu.