Rodgers krenuo porazom! Žestok sudar Vardyja i Fostera

Richard Heathcote/Getty Images

Watford je u utakmici koju je obilježio žestoki sudar Vardyja i Fostera pobjedu 2:1 osigurao golom u 92. minuti.

Brendan Rodgers ni u petom pokušaju nije dočekao pobjedu u debiju na klupi engleske momčad. Njegov Leicester je u prvoj utakmici nedjeljnog programa 29. kola Premier lige izgubio 2:1 na gostovanju kod Watforda.

Domaćin je poveo već u petoj minuti kada je Deeney iz sporne situacije glavom pospremio ubačaj Deulofeua.

Lisice su do izjednačenja stigle u 75. minuti kada je Vardy dobio odličnu loptu u prostor od Tielemansa te ju lijepo pospremio za 1:1.

Inače, baš je Vardy u 13. minuti sudjelovao u žestokom sudaru s vratarom domaćina Benom Fosterom nakon kojeg su obojica ostala ležati na travnjaku. Bilo je i krvi, no nakon ukazane liječničke pomoći obojica su mogla nastaviti utakmicu.

I kad su svi čekali posljednji sučev zvižduk, u 92. minuti Gray je pobjegao obrani gostiju i pogodio za pobjedu 2:1.

Watford je osmi s 43 boda, a Leicester 11 s osam bodova manje.