Premier League 27. velj 201922:43 > 22:53
Clive Mason/Getty Images

Chelsea je u derbiju zabio dva gola iz jednog udarca u okvir, zahvaljujući grešci Trippiera u završnici

Nastavlja se mrtva trka Liverpoola i Manchester Cityja za naslov u Premier ligi. I nakon 28. kola zadržali su isto odstojanje, plus jedan za redse.

Liverpool se na Anfieldu poigrao s Watfordom te slavio s uvjerljivih 5:0. U prvom poluvremenu briljirao je Mane, u 66. minuti za 3:0 zabio Mane, a onda je na scenu s dva gola stupio Van Dijk.

Manchester City imao je potpunu dominaciju protiv West Hama, no na kraju su zabili samo jedan gol i to iz penala u 59. minuti preko Aguera.

Chelsea je slavio u londonskom derbiju protiv Tottenhama 2:0. uz gol Peda u 57. i autogol Trippiera u 85. minuti.

Preporod Manchester Uniteda pod Solskjaerom traje i dalje, ovog puta s 3:1 pobijedili su kod Crystal Palacea uz dva gola Lukakua te jedan Younga, za domaćine je pogodio Ward.