Van Dijk: Želim biti legenda Liverpoola

Premier League 21. velj 201912:43 > 12:44
Mike Hewitt, Getty Images Sport

Stoper Liverpoola Virgil van Dijk u razgovoru za BBC kaže da se dugoročno vidi u dresu Redsa.

Van Dijk je u prosincu 2017. godine došao iz Southamptona za 75 milijuna funti i postao je najplaćeniji obrambeni igrač u povijesti.

Na pitanje kako želi da ga zapamte, 27-godišnji Nizozemac je odgovorio:

“Kao legendu Liverpoola. Želim ovdje ostvariti nevjerojatne stvari. Imamo fantastičnu momčad, imamo sva potrebna oruđa. Klub je uložio mnogo truda kako bi me doveo i želim im se odužiti. Prije nego što sam počeo sa treninzima u Liverpoolu, gledao sam utakmicu sa Leicesterom, upoznao brojne legende i velikane koji su igrali za ovaj divni klub. Kada igraš za Liverpool, postaješ dio obitelji i uvijek si dobro došao. To je jedan od razloga zašto sam želio doći“

Liverpool je trenutno drugi na tablici Premier lige sa 65 bodova, koliko ima i Manchester City ali Redsi imaju utakmicu manje.