Sky: Sarri je bivši, ostala je dvojba oko nasljednika

Premier League 19. velj 201920:05 > 20:25
Laurence Griffiths, Getty Images Sport

Kako prenosi Sky Sports, uprava Chelsea je održala sastanak na kojem je razmatrano tko bi mogli biti potencijalni kandidati za mjesto menadžera "Plavaca".

Sky je naveo i kako su glavni potencijalni kandidati za mjesto menadžera legendarni Frank Lampard i Zinedine Zidane.

Nogometaši Chelsea su u ponedjeljak eliminirani u FA kupu od Manchester Uniteda (2:0), a kada se na to dodaju slabi rezultati u Premier ligi, nezadovoljstvo navijača je sve veće.

Engleski mediji su prenijeli kako su se u utorak okupili čelni ljudi kluba i razmatraju opciju kojom bi zamijenili talijanskog trenera.

Legendarni engleski nogometaš Frank Lampard je u klubu proveo od 2001. do 2014. godine, gdje je osvojio 13 trofeja, pa ga i mnogi od navijača vide kao budućeg menadžera. On je trenutno na klupi Derby Countyja, što mu je prvi menadžerski angažman.

Drugo ime koje se spominjalo je Zinedine Zidane, koji je od 2016. do 2018. s velikim uspjehom vodio Real. Madriđani su sa slavnim Zidaneom tri puta zaredom bili prvaci Europe, jednom Španjolske, uz dva Superkupa Europe, jednim Superkupom Španjolske i dva trofeja na SP klubova.