Sarrija može spasiti samo izbacivanje Uniteda?!

Premier League 18. velj 201913:27 > 13:38
Justin Setterfield/Getty Images

Chelsea i Manchester United odlučit će tko će biti posljednja osma momčad u četvrtfinalu FA kupa, a spektakl sa Stamford Bridgea pratite ekskluzivno na Sportklubu 1.

Ostala je tek jedna nepoznanica tko će biti osma momčad u četvrtfinalu FA kupa, nakon što su to već osigurali Wolvesi, Millwall, Crystal Palace, Manchester City, Swansea, Watford i Brighton.

Odgovor na tu nepoznanicu dobit ćemo danas od 20:30 sati kada će na Stamford Bridgeu Chelsea ugostiti Manchester United, a sve naravno ekskluzivno možete pratiti na Sportklubu 1.

Domaćin ovu utakmicu dočekuje nakon pobjede kod Malmöa 2:1 u prvoj utakmici šesnaestini finala Europske lige, nakon koje je trener Maurizio Sarri bio zadovoljan pristupom njegove momčadi.

I dok je talijanski stručnjak bio zadovoljan, u upravi kluba čini se nisu baš presretni kako ide ova sezona plavaca. Ne čudi stoga da pojedini engleski mediji da bi Chelsea mogao potražiti novog trenera ako večeras plavci izgube od crvenih vragova.

Uoči te utakmice trener gostiju Ole Gunnar Solskjaer ima velikih problema s ozljedama jer izvan stroja su Anthony Martial, Jesse Lingard, koji su se ozlijedili protiv PSG-a, a na Stamford Bridgeu Norvežanin ne može računati ni na četiri braniča Phila Jonesa, Marcosa Roja, Antonija Valenciju i Mattea Darmiana.

– Igrači su protiv PSG-a napravili korak unazad, mali povratak u realnost. Bio je udarac za njihov ponos, no siguran sam da se u ponedjeljak žele vratiti na pobjednički put – rekao je Solskjaer.