Angel Di Maria je sa dvije asistencije i odličnom igrom pokazao kakvog je igrača imao Manchester United u svojim redovima.

Angel Di Maria

Lionel Ng/Getty Images

U prvom dijelu Di Maria nije bio na vrhunskoj razini, možda i zbog nesportskog poteza kapetana Uniteda Ashleya Younga koji ga je u jednom duelu doslovno odbacio u ogradu. Sreća za Di Mariu i PSG da se nije ozlijedio i očito ga je to nagnalo da u drugom dijelu odigrao fantastično.

Asistirao je Kimpembeu i Mbappeu za pogotke i a još nekoliko briljantnih poteza pokazao da je i dalje jedan od ponajboljih veznjaka svijeta.

Kada se Argentinac spremao izvesti korner u 55. minuti navijači su mu dobacivali prostote jer im je Argentinac nakon proslave asistencije kod prvog gola dobaico na sličan način. Na njega je jedan očajni navijač Uniteda bacio staklenu bocu piva. Di Maria je sjajno reagirao - uzeo ju je, potegao i "nazdravio" s navijačima što je ove jako razbjesnilo.

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Jedno je sigurno, Di Maria je čekao dugo ovu utakmicu da pokaže što zna i umije, a navijačima Uniteda predstoji još minimalna nada da u uzvratu mogu napraviti čudo i plasirati se u četvrtinu finala.