Najdugovječniji član Uniteda potpisao novi ugovor

Premier League 11. velj 201917:38 > 17:45
Nathan Stirk/Getty Images

Young je u klubu od 2011. godine, a danas je potpisao novi jednogodišnji ugovor.

Iskusni 33-godišnji branič Ashley Young potpisao je jednogodišnje produženje ugovora s Manchester Unitedom te će na Old Traffordu ostati do ljeta 2020. godine, objavio je engleski premierligaš u ponedjeljak.

Young je u Manchester stigao 2011. godine iz Aston Ville te u svim natjecanjima s Unitedom zabilježio 227 nastupa. U sadašnjoj momčadi “crvenih vragova” Young je najdugovječnijim članom i jedan od petorice koji je sudjelovao u osvajanju naslova engleskog prvaka u sezoni 2012/13., posljednjeg koji je momčad s Old Trafforda osvojila.

Young je ove sezone 25 puta zaigrao u svim natjecanjima za United, a otkako je momčad preuzeo Ole Gunnar Solskjaer propustio je samo dvije utakmice.

Branič Manchester Uniteda bio je i jedan od pouzdanih igrača engleske reprezentacije i izbornika Garetha Southgatea tijekom Svjetskog prvenstva u Rusiji, gdje je Engleska poražena u polufinalu od Hrvatske.