10.02.2019 | 23.06 > 23:14

Navijači građana provocirali plavce: Treba vam Mourinho

Nije bilo lako danas biti navijač Chelseaja, a dodatno su im 'sol na ranu' bacili navijači Manchester Cityja.

Chelsea je u nedjelju teško stradao na gostovanju kod Manchester Cityja, domaćini su ih ispratili kući sa 6:0.

Već nakon 25 minuta bilo je velikih 4:0 za građane, što su domaći navijači iskoristili kako bi gostujuće podsjetili na bivšeg trenera.

- Treba vam Mourinho - zaorilo se Etihadom.

Kako Chelsea igra u posljednje vrijeme, pitanje je vremena kada će s klupe otići Maurizio Sarri.

Hoće li nakon toga Roman Abramovič možda poslušati savjet navijača Cityja, ostaje za vidjeti...

Žestoke kritike na račun 'arogantnog' Cityja

Kineski mediji ocijenili su da se Manchester City tijekom boravka u ovoj zemlji ponašao arogantno te da nije pokazao poštovanje prema domaćinima.

Sterling 'proslavio 50 godina od slijetanja na mjesec'

Wolverhampton je pobjedom nakon penala pobijedio Manchester City 3:2 i osvojo Premier liga Asia Trophy.

Guardiola izgubio od Wolvesa, United dobio Inter

Manchester United ostvario je minimalnu pobjedu protiv Intera rezultatom 1:0, a strijelac je bio Greenwood u 76. minuti

Lampard doživio prvi poraz kao trener Chelseaja

Frank Lampard doživio je prvi poraz kao trener Chelseaja. U Yokohami je bolji bio Kawasaki 1:0.