10.02.2019 | 23.06 > 23:14

Navijači građana provocirali plavce: Treba vam Mourinho

Nije bilo lako danas biti navijač Chelseaja, a dodatno su im 'sol na ranu' bacili navijači Manchester Cityja.

Chelsea je u nedjelju teško stradao na gostovanju kod Manchester Cityja, domaćini su ih ispratili kući sa 6:0.

Već nakon 25 minuta bilo je velikih 4:0 za građane, što su domaći navijači iskoristili kako bi gostujuće podsjetili na bivšeg trenera.

- Treba vam Mourinho - zaorilo se Etihadom.

Kako Chelsea igra u posljednje vrijeme, pitanje je vremena kada će s klupe otići Maurizio Sarri.

Hoće li nakon toga Roman Abramovič možda poslušati savjet navijača Cityja, ostaje za vidjeti...

Mislite da je jučer bio spektakl? E pa i danas je!

Jučer smo u utakmici četvrtfinala Lige prvaka između Manchester Citya i Tottenhama vidjeli čak pet pogodaka u prvih 20 minuta utakmice.

Karikatura dana: Tko je najbolji prijatelj Tottenhama?

U Tottenhamu mogu biti presretni što je od osmine finala Lige prvaka uvedena pomoć VAR tehnologije, jer im je upravo ona pomogla da eliminiraju Manchester City u dramatičnom susretu na Etihadu.

Milijarda i 660 milijuna eura za samo četiri trofeja!

Još jedna sezona će proći kako vlasnik Manchester Cityja neće dočekati toliko željenu Ligu prvaka!

Perez: Jedan je od najboljih na svijetu i bit će Realov

Pitanje je dana kada će Eden Hazard i službeno biti predstavljen kao novi igrač Reala.