Aguero promašio nemoguće pa eurogolom započeo golijadu

Premier League 10. velj 201917:08 > 17:25
Mike Hewitt, Getty Images Sport

Manchester City vodi 4:0 već nakon 25 minuta igre protiv Chelsea na Etihad stadionu.

Laurence Griffiths/Getty Images

Raheem Sterling je postigao pogodak za vodstvo Citya u 4. minuti. Nakon toga stupa na scenu ponajbolji napadač današnjice Sergio Aguero.

Samo tri minute kasnije nakon vrhunskog solo prodora Bernarda Silve ponajbolji svjetski napadač Sergio Aguero je promašio prazan gol sa jednog metra! Nevjerojatno da se tako nešto može dogoditi igraču koji zabija kao na traci već osam godina koliko igra u Cityu..

Ali, da je to slučajnost pokazao je fantastični Argentinac nekoliko minuta kasnije. Primio je loptu na nekih 20 metara od gola gostiju i opalio u lijeve rašlje. Fenomenalan pogodak Aguera za rušenje snova Chelsea već na počeetku utakmice.

Aguero je nekoliko minuta kasnije postigao svoj drugi na utakmici i svoj 16. u prvenstvu ove sezone. Samo Liverpoolov Mo Salah ima više, Egipćanin je zabio 17.