Premier League 9. velj 201915:23 > 15:33
Stu Forster Getty Images Sport

Manchester United bez ikakvih problema slavio je na Craven Cottageu protiv Fulhama sa 3:0.

United je od starta susreta bio mnogo bolji, a seriju golova otvorio je u 14. minuti Paul Pogba, poslije asistencije Martiala.

Upravo je Martial nastavio golijadu Uniteda u Londonu, kada je na asistenciju Jonesa u 23. minuti, odlično reagirao i poslije solo-prodora savladao vratara Fulhama Rica.

Konačnih 3:0 postavio je Pogba, sa bijele točke u 65. minuti. Francuz je tim pogotkom prvi put došao do dvocifrenog broja golova u sezoni, trenutno je na 11, a ima i osam asistancija.

Bio je to 10. trijumf Olea Gunnara Solskjeara na klupi Manchester Uniteda, od 11 utakmica koliko već vodi “Crvene vragove”.

United je sada četvrti na tablici sa 51 bodom, dok je Fulham na 19. poziciji, u zoni ispadanja i ima 17 bodova.