Pellegrini ne zaboravlja: Nakon utakmice spustio Kloppu

Catherine Ivill/Getty Images

Manuel Pellegrini želio je pomoći svom bivšem klubu Manchester Cityju koji je u borbi za naslov s Liverpoolom te je na kraju u svom naumu i uspio.

Liverpool je i drugo kolo nizu ostao bez pobjede u Premier ligi. Nakon remija protiv Leicestera na Anfieldu, u ponedjeljak su u Londonu odigrali 1:1 protiv West Hama.

Treba istaknuti da je gol koji je zabio Mane bio iz zaleđa. I u posljednjim sekundama Liverpool je mogao do pobjede golom iz zaleđe jer sucu je promaklo da je Origi iza obrane West Hama, no napadač redsa loše je pucao iz izgledne pozicije.

Trener West Hama Manuel Pellegrini još uvijek nije Kloppu zaboravio 2013. i četvrtfinale Lige prvaka kada je Borussia Dortmund do pobjede 3:2 protiv njegove Malage stigla golom iz zaleđa.

Povezano

– Klopp je naviknut dobivati utakmice golovima iz zaleđa. Moju Malagu je pobijedio golom sedam metara iz zaleđa, tako da se nema na što žaliti – rekao je Pellegrini koji je dodao:

– Zabili su iz zaleđa. U posljednjoj minuti Origi je ponovno bio metar u zaleđa.

Trener čekićara uoči utakmice nije skrivao da želi pomoći svom bivšem klubu Manchester Cityju.

– Da, rekao sam da želim pobjedu zbog naših navijača, ali i kako bih pomogao Manchester Cityju. Možda je to razlog zašto me Klopp ne voli.