Higuain poput Stanića, Kovačiću 20-ak minuta

Premier League 2. velj 201917:41 > 17:55
Catherine Ivill/Getty Images

Chelsea se u 25. kolu Premier lige vratio pobjedama, dok je Everton još jednom pokazao da ne može protiv onih koji su ispred njih na tablici.

Chelsea se nakon dva uzastopna poraza vratio pobjedama, a na Stamford Bridgeu su s uvjerljivih 5:0 pobijedili Huddersfield.

Navijači su napokon dočekali prvijenac Gonzala Higuaina, koji je zabio dva gola, baš kao i Eden Hazard. Argentinac je s ta dva gola postao prvi igrač plavaca još od kolovoza 2000. i Marija Stanića koji je bio dvostruki strijelac u domaćem ligaškom debiju. Konačan rezultat postavio je Luiz u 86. minuti. Mateo Kovačić igrao je od 70. minute umjesto Jorginha.

Everton ove sezone ne zna protiv klubova koji su ispred njih na tablici. S Goodisona su ovog puta bodove odnijeli Wolvesi slavljem 3:1. Neves, Jimenez i Dendoncker zabili su za goste, dok je strijelac za Everton bio Gomes.

Karamele su tako upisale i peti uzastopni poraz protiv momčadi koje su ispred njih na tablici.

Crystal Palace je kod kuće s 2:0 pobijedio Fulham golovima Milivojevića i Schluppa, dok je važno slavlje u borbi za opstanak ostvario Southampton koji je do tri boda kod Burnleya stigao golom Redmonda.

Na utakmici Brightona i Watforda mreže su mirovale.

U posljednjoj utakmici dana Cardiff je s 2:0 pobijedio Bournemouth.