Engleski mediji: Perišić napokon prelazi u United

Premier League 23. sij 201913:34 > 13:43
Dan Mullan/Getty Images

Hrvatski nogometaš Ivan Perišić već je duže vrijeme velika želja Manchester Uniteda, a engleski The Sun donosi kako je transfer blizu realizacije.

Manchester United u zimskom prijelaznom roku cilja dva velika pojačanja, Philippea Coutinha iz Barcelone i Ivana Perišića iz Intera.

Nama je ipak zanimljivija ova priča oko hrvatskog nogometaša, koji ove sezone ne igra na razini prethodnih u dresu kluba iz Milana.

Navodno, ni Inter ne bi imao ništa protiv prodaje Perišića, ali talijanski klub traži oko 45 milijuna eura za Hrvata.

Dok je Jose Mourinho bio na klupi “Crvenih vragova” više puta je United neuspješno pregovarao s Interom, ali i nakon odlaska Portugalca hrvatski nogometaš je i dalje meta Uniteda.

Vidjet ćemo hoće li se ovaj puta klubovi uspjeti dogovoriti…

(Photo by Emilio Andreoli/Getty Images)