Vaha za SK: Svi smo plakali, bio je divna osoba

Premier League 22. sij 201917:08 > 17:13
Clive Rose, Getty Images Sport

Dojučerašnji trener nesretnog argentinskog nogometaša teško je pronalazio riječi

Nitko više i ne dvoji da je argentinski nogometaš Emiliano Sala (28) izgubio život u avionskoj nesreći u ponedjeljak kasno navečer. Naime, on je u Piperu krenuo iz Nantesa u Cardiff, gdje se trebao javiti na prvom treningu svog novog kluba.

Cardiff City FC

Bio je i ostao gospodin. Iako mu je bilo jako teško, iako su ga svi zvali, Vahid Halilhodžić, trener Nantesa je pronašao trenutak za Sportklub.
– Ispričavam se, ne mogu pronaći riječ. Najprije sam se sjetio njegovih najbližih, kroz glavu ti prostruje slike, sjetiš se razgovora, uputa koje sam mu davao kao nogometašu, ali i čovjeku. Shvatite me, jednostavno ne mogu razgovarati.
Momčad je šoku.
– Dečki su plakali, nisam mogao održati trening. Trebali smo krenuti na put, ali smo tražili odgodu kup utakmice. Nema nikakvog smisla, trebat će nam neko vrijeme da se svi oporavimo – rekao je neutješni Vaha.