PL: Londonski derbi pripao Tottenhamu golom u završnici

Premier League 20. sij 201918:42 > 18:45
Catherine Ivill, Getty Images Sport

Nogometaši Tottenhama savladali su u gostima Fulham u posljednjem susretu 23. kola Premier lige.

U posljednjoj utakmici 23. kola Premier lige, Tottenham je u nadoknadi vremena došao do pobjede protiv Fulhama i slavio sa 2:1. Gosti su do pobjede došli u 93. minuti, ali Mauricio Pochettino će imati puno problema i nakon ove utakmice, jer ozlijedio se Dele Alli.

Prvo poluvrijeme proteklo je u znaku Fulhama koji je u 17. minuti poveo autogolom Llorentea nakon kornera.

U drugi dio utakmice snažnije je ušao Tottenham, koji do izjednačenja dolazi u 51. minuti lijepim pogotkom Dele Allija..

Ozbiljan “rat” vodio se sve do kraja susreta, fizički zahtjevno, uz nekoliko dobrih prilika na obje strane.

Ipak, gosti su došli do pobjede golom Harryja Winksa u trećoj minuti nadoknade vremena za kompletan šok na Craven Cottageu.

Tottenham je sa 51 bodova treći na tablici, dok Fulham na pretposljednjem mjestu ima 14.