Martial potpisuje novi dugoročni ugovor sa Unitedom

Premier League 18. sij 201919:14 > 19:17
Michael Regan, Getty Images Sport

Napadač Manchester Uniteda Anthony Martial blizu je potpisivanja novog ugovora sa klubom s Old Trafforda.

Getty Images Sport, Richard Heathcote

Sky Sport prenosi da bi francuski reprezentativac uskoro trebao potpisati novi petogodišnji ugovor sa Crvenim vragovima, ali se financijski detalji ne navode.

Martial je u listopadu odbio ponudu Uniteda, a engleski klub je nedavno aktivirao klauzulu po kojoj će brzonogog napadača u klubu zadržati do ljeta 2020. godine.

Dvadesetdvogodišnji Martial je u najtrofejni engleski klub došao 2015. iz Monaca, a ove sezone postigao je devet golova u 23 utakmice.

Crveni vragovi su u seriji od šest pobjeda u svim natjecanjima i trenutno su šesti na ljestvici Premier lige sa 41 bodom, šest manje od mjesta koje vodi u Ligu prvaka.