Klopp: Robertson? Fantastičan igrač i još bolja osoba

Premier League 18. sij 201915:50 > 15:53
Bryn Lennon/Getty Images

Menadžer Liverpoola Jurgen Klopp nije krio zadovoljstvo što je Andrew Robertson potpisao novi, petogodišnji ugovor sa Redsima.

Sjajni lijevi bek je krenuo putem Roberta Firmina, Mohameda Salaha, Sadija Manea, Jordana Hendersona i Joea Gomesa, koji su nedavno produžili suradnju sa Liverpoolom.

Za Klopa je ostanak nositelja igre i u sljedećim sezonama od većeg značaja nego dovođenje novih igrača.

Vrlo, vrlo sam sretan zbog Andyevog produžetka ugovora.

Povezano

On je nevjerojatan nogometaš i još nevjerojatnija osoba. Pravo je zadovoljstvo imati ga u momčadi. Njegov ostanak za nas predstavlja veliki napredak“, poručio je Nijemac i dodao:

Uvijek je dobro kad klub unaprijed osigura najbolje igrače. Mi trenutno imamo dobar broj njih koji tek ulaze u najbolje igračke godine. Ovih 17,18 nogometaša, uz dodatak nekih mlađih, to je za mene budućnost Liverpoola. Veoma sam zadovoljan što je klub osigurao njihov ostanak“.

Crveni u subotu od 16 sati (SK1) dočekuju Crystal Palace, u okviru 23. kola Premier lige.

Posle 22. kola, Kloppova ekipa je prva na tablici sa 57 bodova, četiri više od drugoplasiranog Manchester Citya. Palace je 14. sa 22.boda.