Ryan Babel došao spasiti Fulham od ispadanja

Premier League 15. sij 201919:53 > 19:56
Dean Mouhtaropoulos, Getty Images

Nizozemski napadač Ryan Babel novo je pojačanje Fulhama s kojim je potpisao ugovor do kraja sezone.

Iskusni nogometaš (32) na Craven Cottage stiže iz turskog Bešiktaša, u kojem je igrao od ljeta 2017. godine, a nakon potpisivanja istaknuo je da vjeruje da trenutno pretposlednja momčad lige može da ostati u ligi.

To je jedan od razloga što sam došao“, kratko je konstatirao reprezentativac Nizozemske, koji će u napadu praviti društvo Aleksandru Mitroviću.

Zadovoljstvo dolaskom bivšeg igrača Liverpoola nije skrivao ni vlasnik Fulama Shahid Khan.

Ryan je sjajan napadač, a Ranieri vjeruje da njegov povratak u Premier ligu može donijeti mnogo toga dobrog našoj momčadi“, kazao je Khan.

Babel je na Anfieldu proveo tri i pol godine, a tijekom karijere bio je i član Ajaxa, Hoffenheima, Kasimpaše, Al Aina , Deportiva i Bešiktaša.

Debi u novom klubu imat će u 23. kolu Premier lige protiv Tottenhama. Taj susret je na programu u nedjelju od 17 sati, uz izravan prijenos na Sportklubu.