Bogat sportski dan na SK: Nogometni derbiji, NFL, NBA..

Premier League 13. sij 201910:17 > 10:36
(Photo by Michael Regan/Getty Images)

Još jedno bogato sportsko nedjeljno popodne i večer su pred nama, a posebno vrijedi izdvojiti nogometnu utakmicu između Tottenham Hotspura i Manchester Uniteda (17:30 SK1).

Već od 12:00 sati kreće uzbudljivi sportski dan na Sportklubu utakmicom između Atletico Madrida i Levantea (SK1). Nakon toga se nastavlja bogati nogometni program na “jedinici” engleskim derbijem između Tottenham Hotspura i Manchester Uniteda, a večernji dio zatvaraju Betis i Real Madrid utakmicom u 20:45.

Na Sportklubu 2 program počinje utakmicama iz turske košarke, a prva nogometna uzbuđenja su od 16:15, kada se u španjolskoj La Ligi sastaju Athletic Bilbao i Sevilla, a odmah nakon toga slijedi Barcelona i Eibar (18:30). Za ljubitelje najjače košarkaške lige svijeta NBA-a, od 21:30 možete gledati dvoboj između Atlanta Hawksa i Milwaukee Bucksa.

Stephen Dunn/Gettty Images

Na Sportklubu 3 program kreće s talijanskim kupom, gdje nas očekuje dvoboj između Torina i Fiorentine, a utakmica počinje u 15:00 sati. Nakon toga ljubitelji NFL-a dolaze na svoje, prvo od 19:05 igraju New England Patriotsi i LA Chargersi, a nakon toga od 22:40 slijedi dvoboj New Orleansa i Philadelphije.

Pratite i na drugim SK programima sportska uzbuđenja i uživajte u raznolikoj ponudi.

Elsa/Getty Images