Sarri: Pochettino je sjajan, ali fale mu trofeji

Premier League 8. sij 20192:49 > 2:52
Richard Heathcote, Getty Images)

Mendžer Chelseaja Maurizio Sarri izjavio je uoči polufinala Ligakupa s Tottenhamom da na taj dvoboj gleda kao da je Liga prvaka u pitanju.

Plavci gostuju kod gradskog rivala Tottenhama na Wembleyju u srijedu od 21 sat u prvom polufinalnom dvoboju Ligakupa.

Igrali smo protiv Liverpoola, sad igramo protiv Tottenhama, u potencijalnom finalu najvjerovatnije nas čeka Manchester City. Ovo natjecanje je kao Liga prvaka. Takva je kvaliteta protivnika“, kaže Sarri.

Talijan je govorio i o prilikama oba sastava za to da osvoje neki trofej ove sezone i tom prilikom istaknuo da se pod većim pritiskom nalazi njegov kolega s klupe Spursa Mauricio Pochettino, pošto od dolaska u klub 2014. godine nije osvojio pehar.

On je jedan od najboljih trenera današnjice, ali, suglasan sam da mora osvojiti neki trofej. Nadam se ne ovaj. Naravno, slično je i sa mnom, iako sam ja ovdje šest mjeseci, a on vodi Tottenham četiri godine“, zaključio je Sarri.

Uzvratni susret dva kluba na programu je 22. siječnja. U drugom polufinalu sastaju se Manchester City i Burton.