Klopp: Zar krv mora poteći kako penal ne bi bio sporan?

Premier League 31. pro 201816:52 > 16:52
Clive Brunskill Getty Images Sport

Menadžer Liverpoola osvrnuo se na prigovore o sudačkoj odluci koja je prethodila četvrtom pogotku u mreži Arsenala na nedavnom derbiju engleskog nogometa...

Obrambeni nogometaš Arsenala Sokratis tim povodom sukobio se s Egipaćenim u poluvremenu u tunelu, a slične optužbe čule su se na Salahov račun i nakon nedavne utakmice protiv Newcastlea.

“Bivši sudac Dermot Gallagher rekao je da je penal postojao. Zar mora poteći krv da bi to bio pravi jedanaesterac?“,rekao je Klopp i nastavio:

“U našem klubu nema igrača koji simuliraju i to nije bilo simuliranje. Za moje tri i pol godine u Liverpoolu bilo je više čistih penala koji nam nisu dosuđeni nego dvojbenih koji su dosuđeni u našu korist“.

Liverpool je prvi na ljestvici PL s 54 boda, ima sedam više od Cityja, a upravo ta dva kluba sastaju se u četvrtak u 21.00 na Etihadu, uz izravan prijenos na Sportklubu.

Najboljih trenutaka s utakmice Redsa i Topnika prisjetite se na gornjem videozapisu.