Nedjelja na Sportklubu: Pep u panici lovi Kloppa

Premier League 30. pro 201810:25 > 10:28
Clive Brunskill/Getty Images

Preostale su četiri utakmice nogometnog prvenstva Engleske u 2018. godini. Stoga, jutarnja šetnja, dobar ručak i nedjeljno poslijepodne uz Premier ligu na Sportklubu

Nogometaši Liverpoola se očito ne šale. Petarda je puknula na Anfieldu, Arsenal je osjetio koliku snagu i moć imaju nogometaši Jurgena Kloppa. Nedjelja nam donosi posljednje četiri utakmice nogometnog prvenstva Engleske u 2018. godini.

U 13.30 na Sportklubu 1 Crystal Palace dočekuje Chelsea. Nogometaši Roy Hodgsona (71) su nakon dvije pobjede (jedna protiv Manchester Cityia) remizirali protiv Cardiffa. I još jednom pokazali da su jako nestalni, ali mogu biti i vrlo neugodni. Chelsea ima 44 boda, četiri manje od Guardiolinih trupa. Crystal Palac je posljednju utakmicu ove dvije momčadi igranu na Selhurst Parku dobio 2:1. U svakom slučaju jedan jako zanimljiva utakmica.

Stu Forster, Getty Images Sport

Od 15.15 dvije utakmice, na SK1 će Manchester City u goste Southamptonu. Nakon dva poraza Pep Guardiola nema više prostora za krive korake. Dva poraza i sjajna forma Liverpoola jednostavno ga tjeraju da danas dođe do pobjede. I nakon toga da 3. siječnja na Etihadu pokuša u izravnosm sudaru protiv Liverpoola smanjiti razliku. U istom terminu na SK 4 možete pogledati Brighton i West Ham.

Gareth Copley/Getty Images

Za kraj dana ali i nogometne godine na Old Trafford u 17.30 sati, također na SK1 Manchester Unitedu stiže Bornemouth.Ole Gunnar Solskjaer će treći puta voditi “bebe”, u prve dvije utakmice upisao je uvjerljive pobjede uz gol razliku 10:2.

– Zadovoljan sam reakcijom momčadi, ali nisam igrom. Puno više odgovornosti treba svim igračima. Za sve to nam treba puno vremena i puno rada – rekao je trener Manchester Uniteda Solskjaer