Poznata sudbina Pogbe, a dolazi i veliko pojačanje

Gareth Copley/Getty Images

Dolaskom Norvežanina Ole Gunnara Solskjaera u Manchester United, neki novi "vjetrovi pušu" na Old Traffordu, a čini se kako je trenutno najsretniji igrač u klubu Paul Pogba.

Odlaskom Josea Mourinha s klupe Manchester Uniteda i dolaskom Ole Gunnara Solskjarea čini se kako je atmosfera u klubu puno bolja. U dvije utakmice pod vodstvom novog menadžera United je ostvario dvije pobjede, ali ono što je još bitnije igra i htijenje igrača je puno veće.

Posebno vesele nastupi Paula Pogbe koji je pod vodstvom novog menadžera zablistao u dvije utakmice. Njegov suigrač Nemanja Matić je ovako prokomentirao posljednja dva nastupa Francuza.

Kada Pogba ovako igra, može biti prevaga u svakoj utakmici”, rekao je Matić.

Solskjaer i United imaju plan da mladi budu nositelji igre u budućnosti, a to se prvenstveno odnosi na Pogbu, Martiala i Rashforda.

Ipak, i neka pojačnja su na vidiku, a navodno je Manchester najviše zainteresiran za igrača Tottenhama Tobyja Alderweirelda koji je prva želja. Čini se kako odlaskom Mourinha prestaje saga oko dovođenja Ivana Perišića na Old Trafford, ali nikad se ne zna.