Rooney: Mourinho je sve oko sebe činio nesretnima

Premier League 24. pro 201815:41 > 15:46
Photo by Richard Heathcote/Getty Images)

Najbolji strijelac u povijesti Manchester Uniteda, Wayne Rooney progovorio je o odlasku Josea Mourinha.

Wayne Rooney gostovao je u emisiji britanske tv kuće BT Sport, a oko odlaska Josea Mourinha imao je što za reći.

Nitko nije bio sretan, čak niti čistačice i oružari. Vidjeli ste utakmicu protiv Cardiffa, igrači su djelovali slobodno, kao da ih je netko pustio da napokon trče, igraju kako žele.”

Ole Gunnar Solskjaer stigao je na posudbu iz Moldea čiji je trenutno trener, ugovor je potpisan do kraja sezone kada bi se Norvežanin trebao vratiti u svoj matični klub. Protiv Cardiffa, United je zabio pet golova u jednoj premijerligaškoj utakmici prvi put od ljeta 2013. godine kada je posljednji put klub vodio Sir Alex Ferguson. Sljedeći dvoboj United će imati već u srijedu kada na Old Trafford stiže Huddersfield.