Rooney: Mourinho je dojadio čak i kuharicama

Premier League 23. pro 201822:16 > 22:21
Tony Marshall, Getty Images Sport

"Manchester United je nakon odlaska Mourinha potpuno drugačiji klub", riječi su Waynea Rooneya.

Kako prenosi Daily mail, legendarni engleski napadač Wayne Rooney dao je zanimljivu izjavu za britanske novine.

Odličan start na klupi Uniteda ostvario je Ole Gunnar Solskjaer, koji je na debiju uvjelrjivo pobijedio svoj bivši klub Cardiff (5:1). Nakon utakmice je Norvežanin otkrio da mu je od velike pomoći bio i Wayne Rooney, koji mu je dao neke važne savjete te da je najbolji strijelac Uniteda i Engleske svih vremena jako zaslužan za pobjedu u Walesu.

Povezano

“Siguran sam da ni Ed Woodward nije više htio da Mourinho ostane. Ne samo on, kuharice, oružari i skoro svi djelatnici kluba su jedva čekali da Portugalac ode jer je atmosfera zaista bila tmurna”, izjavio je Rooney.

“Kako bi klub bio uspješan i kretao se u željenom pravcu, sve treba biti pod kontrolom i svi trebaju biti sretni. Situacija je bila loša, ali došao je Ole, on je sjajna osoba i vjerujem kako može popraviti stanje. Na licima igrača se ponovno vidi osmijeh i to je sigurno dobar znak”, zaključio je Rooney.