Arsenalov fantazista prema Istanbulu?

Premier League 22. pro 201812:10 > 12:10
Henry Browne/Getty Images

Turski klub Istanbul Basaksehir voljan angažirati nogometaša Arsenala Mesuta Ozila.

Njemački internacionalac ne može se pohvaliti dobrom formom ove sezone, a menadžer Unai Emery nije ga uvrstio u momčad za utakmicu protiv Tottenhama u četvrtfinalu Ligakupa.

Mediji su Ozila povezivali s milanskim Interom i Real Madridom, ali je otvorenu ponudu poslao samo turski trenutni lider turskog prvenstva.

“Ozil je odličan igrač”, kazao je predsednik kluba Goksel Gumusdag.

“Nadam se da će nam se jednog dana putevi spojiti u Basaksehiru. Ako želi biti naš igrač, učinit ćemo sve što je u našoj moći da ga dovedemo.”

Ipak, Ozilova tjedna plaća od 350 tisuća funti mogla bi biti problem turskom superligašu.

Bivši njemački reprezentativac je igrao na 11 utakmica u Premier ligi i pritom zabio tri pogotka.