Menadžer Aston Ville: Kalinić će biti veliko pojačanje

Kieran Galvin/NurPhoto via Getty Images

Hrvatski vratar Lovre Kalinić potpisao je za engleskog drugoligaša Aston Villu, a čini se kako su navijači, ali i menadžer kluba zadovoljni realizacijom ovog posla.

aston villa

Novi menadžer Aston Ville Dean Smith oduševljen je što je hrvatski vratar potpisao za klub iz Birminghama.

Uistinu sam sretan što nam se Lovre pridružio, govorimo o prvom vrataru hrvatske reprezentacije. Bit će veliko pojačanje za naš klub. Na našu sreću smo ga uspjeli dovesti, s njim dobivamo kvalitetnu konkurenciju na vratarskoj poziciji”, započeo je razgovor o Kaliniću menadžer Aston Ville.

Na pitanje novinara koje je kvalitete prepoznao u hrvatskom vrataru, Smith je nahvalio Kalinića.

Mislim da odlično zaustavlja protivničke udarce, sjajan linijski golman. Jako je visok i gospodar je svog kaznenog prostora, a igra odlično i s obje noge. Također, ima odličnu osobnost i brzo će se priviknuti na engleski nogomet“, zaključio je Dean Smith.